Вироби

Технології


м.Косів
  • про місто
  • історія Косова
  • традиції

 

 

 

 

 

елементи декору


Для оздоблення шкіряних виробів використовуємо оригінальну фурнітуру ручної роботи. За бажанням замовника вона може бути різноманітною.

Дуже цікавою є серія жіночих повсякденних сумок, виконаних в техніці гравірування металевими штампами. Ця техніка дуже трудомістка, а тому потребує відповідного професіоналізму, зосередженості і точності виконання. Вона поєднує такі технологічні процеси як: підготовка шкіри до тиснення, розмітка орнаменту, виконання надрізу по лінії орнаменту на ? товщини шкіри, виконання оздоблення металевими штампами.
Цікавою та оригінальною є тверда конструкція сумок, а саме спосіб їх закривання. Вони закриваються своєрідною “кришкою”, яка кріпиться до сумки за допомогою шкіряної пружини. Незважаючи на свою товщину та нестандартність, цей спосіб не створює дискомфорту чи проблем в користуванні.
Виконану сумку з високоякісної твердої шкіри “Чепрак”, яка легко піддається техніці гравірування та довгий час зберігає набуту форму. Завдяки натуральному матеріалу речі, вміщені всередину, надійно захищені від негативного впливу оточуючого середовища.
Кожна з цих сумок відрізняється своїм композиційним рішенням. Наприклад, “Рибка та листочки” оздоблені чіткою симетричною композицією. Сумку “Рибки” прикрашають дрібні рибки, розміщені в ритмічному порядку, кожна з яких зроблена по різному. Сумка “Листочки”, крім гравірування, також оздоблена легким підмальовкою. Сумка “Птах”, на відміну від двох попередніх, має симетричну композицію з рослинним та орнітоморфним орнаментом. Тут всі елементи декору щедро оздоблені тисненням, штампами різної конфігурації, а особливо диво-птах, що створює легкість та ажурність декору. Крім протиснутого контуру орнаменту, тисненням також за тонований фон сумок, що забезпечує більшу виразність орнаменту. Додатковим декором є плетення, яким оздоблені краї сумок, а також смужка фігурного тиснення.

Група "Лимар"


Як з нами зв'язатися

Замовити виріб

Веб -сайт творчої групи "Лимар"

liveinternet.ru: показано число просмотров за 24 часа, посетителей за 24 часа и за сегодня META-Ukraine Rambler's Top100